Strony WWW

Warto pamiętać! Atrakcyjny wygląd to nie wszystko...

Zdecydowana większość firm tworzących strony internetowe stawia głównie na atrakcyjność wizualną witryn. To bardzo istotny element jednak to zdecydowanie nie wszystko. Studio Fabryka przy projektowaniu nigdy nie zapomina o równie istotnych elementach takich jak:

  • użyteczność strony www
  • właściwa konstrukcja i intuicyjna obsługa
  • konstrukcja umożliwiająca znalezienie strony w wyszukiwarkach oraz jej pozycjonowanie
 

Zwracamy uwagę na...

efektowna grafika stron www

Efektowna grafika

Każdą z naszych realizacji budujemy w oparciu o indywidualne projekty. Dostosowujemy je do gustów Klientów dlatego w naszych realizacjach znajdą Państwo wiele różnorodnych graficznie propozycji. Nasi graficy wiedzą, że "kupuje się oczyma".

Z naszymi projektami mogą być Państwo pewni sukcesu.

użyteczne strony internetowe

Użyteczność stron WWW

Każdorazowo staramy się poznać i zrozumieć branżę w jakiej działa nasz Klient. Pozwala nam to na właściwą ocenę potrzeb zleceniodawcy, przedstawienie jego największych atutów i budowę stron internetowych w taki sposób, by potencjalni Klienci znaleźli na nich to czego szukają. Mogą Państwo liczyć na to że podpowiemy jak najlepiej prezentować konkretną ofertę w internecie.

intuicyjne strony internetowe

Intuicyjna obsługa stron WWW

Przywiązujemy dużą wagę do właściwego rozplanowania materiału i odpowiedniej konstrukcji nawigacji. Dlatego na Państwa stronie wszystko będzie czytelne, intuicyjne i łatwe w obsłudze.

kod stron internetowych zgodny ze standardami

Właściwa konstrukcja kodu

Nigdy nie zapominamy o tym, że użytkownicy internetu korzystają z różnych systemów operacyjnych, przeglądarek internetowych i monitorów o różnych rozdzielczościach. Gwarantujemy poprawne wyświetlanie stron u wszystkich użytkowników.

pozycjonowanie stron www

Google i pozycjonowanie stron

Od samego początku projektowania Państwa strony internetowej dbamy by była ona później właściwie indeksowana w wyszukiwarkach. Podpowiemy jak konstruować teksty by zmaksymalizować efekty pozycjonowania. Wspomagamy naszych Klientów w wyborze sposobu pozycjonowania ich stron oraz we właściwym wyborze kampanii reklamowej. 

Rozbudowa stron internetowych

Możliwość rozbudowy

Wybiegamy w przyszłość - już na etapie projektu uwzględniamy możliwość przyszłego rozwoju strony. Odpowiedni projekt i konstrukcja kodu, pozwalają na bezproblemową rozbudowę serwisu www bez ponoszenia wysokich kosztów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przewidzieć za Klienta, w którym kierunku będzie rozwijała się jego strona.

Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.