Systemy CMS

Czym są Systemy CMS?Edytuj stronę samodzielnie!

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

Edytuj i dodawaj treści

Dodawaj zdjęcia i pliki

Przekazuj aktualności z firmy

Nie martw się o poziom skomplikowania

(CMS) jest aplikacją internetową umożliwiającą łatwe i szybkie zarządzanie stroną internetową. Dzięki niemu mogą Państwo samodzielnie rozbudowywać swoją witrynę, zmieniać treści, aktualizować informacje o usługach i produktach, dodawać aktualności. Aplikacja CMS w znaczny sposób ułatwia pracę i sprawia, że Państwa strona www staje się bardziej efektywna. Taki system znacznie podnosi skuteczność Państwa strony.

Zależy nam, by Państwa strona była zawsze aktualna. Chcemy też umożliwić Państwu jej samodzielną modyfikację. W tym celu opracowaliśmy własny, autorski system EASY CMS - pozwalający na obsługę stron osobom nawet z podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera.

EASY CMS to system, który powstał w 2006 roku i od tego czasu jest nieustannie rozwijany. Uwzględniamy w nim wszystkie pojawiające się nowości techniczne, a także uwagi użytkowników co do jego funkcjonalności  i możliwości.

Na bazie systemu EASY CMS budujemy duże portale informacyjne  a także niewielki strony firmowe. Panel administracyjny za każdym razem jest modyfikowany w taki sposób by maksymalnie ułatwić użytkownikowi obsługę strony.

Tworzenie aplikacji internetowych stworzonych na miarę Twoich potrzeb to nasza specjalność. Opowiedz nam o swoim biznesie, jaki chcesz osiągnąć cel - my zaproponujemy Ci rozwiązania, które usprawnią Twoją firmę.