O studiu

Poznaj naszą firmę Specjaliści od dobrych stron

Jesteśmy zespołem pracowników stacjonarnych i współpracowników działających zdalnie. Dzięki temu, nad Państwa projektami pracują najlepsi fachowcy a oferowane przez nas strony internetowe, sklepy internetowe i portale wykonujemy w konkurencyjnych cenach.

 

Do każdego projektu podchodzimy z założeniem, że powstaje on także dla nas

Nie ma dla nas skuteczniejszej reklamy - niż możliwość przedstawienia Klientowi dobrze zrealizowanych projektów. To właśnie nasze realizacje przysparzają nam najwięcej nowych Klientów.

Pierwszą stronę internetową zrealizowaliśmy w 2000 roku

Od tego czasu wykonaliśmy już ponad 300 różnych projektów - mamy więc ogromne doświadczenie. Z wieloma naszym Klientami współpracujemy latami wykonując nawet po kilka różnych realizacji dla tej samej firmy.

Zdalna współpraca

Siedziba firmy znajduje się w Kościanie (na trasie nr 5 do Wrocławia, 50 km od Poznania). Jeśli obawiają się Państwo, że odległość może być tu przeszkodą we współpracy - zapewniamy, że tak nie jest. Strony internetowe realizujemy praktycznie na całym świecie. Pracujemy dla Klientów z Kanady, USA, Szwecji, Tajwanu, Niemiec.

Z większością Klientów dla których pracujemy - nie mieliśmy okazji się spotkać. Każdy, nawet bardzo skomplikowany projekt strony www - może powstać przy komunikacji telefonicznej, Skype, e-mail. Koszty bierzemy na siebie - to my dzwonimy do Państwa.

Pilnuje zadowolenia każdego klienta Studio Fabryka

Maciej Bartkowiak
Maciej Bartkowiak właściciel

Twórca naszego doskonałego systemu CMS. Łatwość edycji naszych stron to jego zasługa.

Piotr Backend Developer

HTML5, css, javascript nie mają dla niego tajemnic. Sprawia, że strony wyświetlają się poprawnie na każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu.

Maciej Frontend Developer

To dzięki niemu, nasze realizacje zachwycają przemyślanym układem i efektowną grafiką.

Tomasz Graphic Designer