Mobilne strony internetowe

Dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci GSM, coraz większe wyświetlacze przystosowanych do pracy w sieci telefonów oraz malejące koszta zachęcają do przeglądania stron przy użyciu komórki.

Rynek urządzeń mobilnych (a zwłaszcza telefonów komórkowych, z których np. w Polsce korzysta dziś większość ludzi) to blisko 1/3 ludzi na całym świecie (liczba ta stale rośnie), a zmieniające się technologie pozwalają na coraz to nowsze i lepsze rozwiązania, dzięki którym mobilny internet staje się bardziej dostępny i powszechny.

Użytkownicy znajdując się w pociągu, samochodzie, na spacerze, w przerwie na kawę lub w poczekalni, będą szukać informacji o Państwa firmie  właśnie za pomocą telefonu.

Dlaczego Państwa strona powinna mieć swój mobilny odpowiednik ?

Różnice między oprogramowaniem telefonów i komputerów są dość znaczące. Sprawiają one, że strona może być zupełnie niedostępna dla użytkowników smartfonów z określonym oprogramowaniem - np. iPhone nie obsługuje stron z Flash.

Dotykowe ekrany telefonów wymagają też innego podejścia do projektowania interfejsów nawigacyjnych, które powinny umożliwić łatwe poruszanie się po stronie.

Mobline strony są też pozbawione zbednych grafik by przyspieszyć ich ładowanie i ograniczyć koszty transferu.

Zapraszamy so zapoznania się z naszymi realizacjami stron mobilnych.

strony www Studio Fabryka Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

strony www

Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

sklepy internetowe Studio Fabryka Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

Mobilne strony internetowe Studio Fabryka Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

Mobilne strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

portale internetowe Studio Fabryka Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

systemy CMS Studio Fabryka Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

systemy CMS

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

usługi hostingowe Studio Fabryka Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

usługi hostingowe

Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

Studio Fabryka ul. Szkolna 5, 64-000 Kościan tel. (65) 614 14 81 info@studiofabryka.pl