Jak Cię widzą, tak Cię piszą

 

Wyobraź sobie taką sytuację – masz urlop i chcesz wyjechać w ciekawe, klimatyczne miejsce. Być może już słyszałeś o kilku pensjonatach, czy hotelach, ale sam dopiero zaczynasz poszukiwania. Okazuje się, że znalazłeś – dogodna  lokalizacja, cena atrakcyjna, WiFi, parking, a nawet basen. Niestety cały entuzjazm na nic – im dłużej jesteś na stronie internetowej, tym bardziej nabierasz wątpliwości.  Oprawa graficzna strony nie jest atrakcyjna. Teksty przygotowane są nieprofesjonalnie i napotykasz w nich błędy ortograficzne, dwie z pięciu zakładek w ogóle nie działają.  Do tego zdjęcia są słabej jakości i ewidentnie zdradzają, że wykonał je amator.

Zaczynasz zadawać sobie pytanie: czy jeśli ktoś prowadząc firmę nie przykłada wagi do odpowiedniego poziomu swojej strony - przykłada wagę do pozostałych aspektów prowadzenia działalności – w tym do właściwej obsługi klientów?

Co robisz? Zapewne to, co 90% osób – rezygnujesz pomimo tego, że pracownicy hotelu w rozmowie telefonicznej okazali się przesympatycznymi ludźmi i w umiejętny sposób próbowali Cię przekonać.

Nic z tego – odpycha Cię pierwsze wrażenie

Około 15 lat temu ówczesna młodzież zaczęła kupować tzw. discmany – urządzenia do których wkładali płyty CD. Już po 5 latach, około 10 lat temu pojawiły się odtwarzacze MP3. Od około 3 lat Polacy zaczęli słuchać muzyki przez słuchawki smartfona, a dziś jest to trend masowy.

Znak czasów? Nie zostawaj w tyle – podobnie jest z siecią. Każda strona www wymaga aktualizacji po to, aby nie zostać w tyle. Tak jak żaden biznes nie jest stały, żadne auto nie jest wieczne, a nasz podobno doskonały 8 lat temu telewizor dziś jest co najwyżej średniakiem, tak samo zmieniają się witryny internetowe.

Pamiętaj, że stara strona www nie jest dobrą wizytówką dla Ciebie i Twojej firmy, a tylko Ci co idą z duchem czasu wygrywają. Zmieniają się trendy i przyzwyczajenia – powoli standardem stają się strony mobilne, normą są już strony intuicyjne, przejrzyste i lekkie.

Pamiętasz jak wygląda Twoja strona www? Zerknij jeszcze raz i zastanów się czy jesteś z niej dumny.

strony www Studio Fabryka Strony internetowe powinny SKUTECZNIE pozyskiwać klientów dla Pańśtwa firmy, dlatego priorytetami są  dla nas użytczność, intuicyjność obługi oraz atrakcyjność wizualna.

strony www

Strony internetowe powinny SKUTECZNIE pozyskiwać klientów dla Pańśtwa firmy, dlatego priorytetami są dla nas użytczność, intuicyjność obługi oraz atrakcyjność wizualna.

sklepy internetowe Studio Fabryka Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

Mobilne strony internetowe Studio Fabryka Strony przystosowane do przeglądania na telefonach komórkowych to aktualnie niezbędny standard. Pierwszą mobilną wersję  strony internetowej, uruchomiliśmy już w 2013 roku.

Mobilne strony internetowe

Strony przystosowane do przeglądania na telefonach komórkowych to aktualnie niezbędny standard. Pierwszą mobilną wersję strony internetowej, uruchomiliśmy już w 2013 roku.

portale internetowe Studio Fabryka Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

systemy CMS Studio Fabryka Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

systemy CMS

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

usługi hostingowe Studio Fabryka Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

usługi hostingowe

Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

Studio Fabryka ul. Szkolna 5, 64-000 Kościan tel. (65) 614 14 81 info@studiofabryka.pl